Nagu alati, olete hea suhtleja ning seltskonnatäht, kuid lõbustustest ja pidudest te sel aastal eriti ei hooli, välja arvatud kultuurisündmused, millest te võimalikult sageli osa võtate. Oma laste ja lastelastega suhtlete parasjagu nii palju, kui hädapärast vaja, kuid erinevatele teatrietendustele ja näitusekülastustele võtate neid meelsasti kaasa.

Mingeid pikemaid reise te sel aastal ilmselt ette ei võta. Kui tekibki võimalus välisreisile minna, siis on see ilmselt tööga seotud.

Teie isiklik elu on sel aastal joones, saate partneriga omavahel hästi läbi. Eriti romantiliseks kujunevad suhted juuli teisest poolest ning ilus elu jätkub kuni aasta viimase päevani. Kui olete üksik, võite sel ajal leida endale unistuste-kaasa või kui teie abielu on muutunud tundetuks argipäevaks, siis nüüd on õige aeg seda suhet emotsionaalselt värskendada.

Oma lähikondlaste, sugulaste ja tuttavatega on suhted muutlikud ja aeg-ajalt isegi pingelised. Käitute ettearvamatult, kipute vaidlema ja emotsioonide tulvas võite koguni sõpradega tülli pöörata. Teis tekib põhjendamatu kartus, et kõik nad on teie vastu ning üritavad teie tegutsemisvabadust piirata. Küllap mõistate rahunedes, et teie kartus on asjatu ning tegelikult soovitakse teid teie valikutes aidata.

Oma kodus te sel aastal erilisi muudatusi ette võtta ei viitsi. Läbisaamine pereliikmete ja vanematega on rahumeelne ja lugupidav. Kui te siiski tahate uuendusi läbi viia ning suudate ka pereliikmed nõusse rääkida, on selleks sobivaim aega aprillist juunini.

Sel aastal peaksite arvestama, et teil on väga palju tööd. Suurem osa tegemisi on kahjuks rutiinsed ja igavavõitu. Selles mõttes tundub elu nagu seisev vesi – mitte mingeid erilisi muudatusi ei toimu. Tuim argipäev tekitab depressiooni ja väsimust ning võib teid lõpuks niikaugele viia, et te ise olete valmis töösuhet lõpetama. Pole üldse välistatud, et tööandja on huvitatud teist lahti saama, kuna te oma töökuse ja kohusetundega juba pikemat aega eriti ei hiilga.

Sellegipoolest, kui teil on tekkinud mõni geniaalne idee, mida ette võtta, ning varem pole selleks võimalust avanenud, oleks just nüüd hea võimalus luua oma firma, eriti veel, kui teil on toetajaid. Nendeks võivad olla teie sõbrad, vanemad või isegi lapsed. Kui olete kunstiinimene, võivad sissetulekud üsna kopsakad olla.

Kuid olge ettevaatlik, et kõik, mida te ette võtate, oleks korrektselt vormistatud ja hoolikalt läbi mõeldud. Liigne kiirustamine ei anna soovitud tulemusi. Kindlasti peate kõik momendid ka rahaliselt läbi kaaluma, sest teie rahaline seis on sel aastal tervikuna väga muutlik. Olete raha suhtes ükskõikne ning hajameelne selle väljaandmisel. Mingeid võlgu ei maksaks sel aastal juurde tekitada, ka ei tasu raha välja laenata. Kui te ei taha oma ellu lisaprobleeme, peaksite rahaga sel aastal täpsem olema. Keegi võib teid finantsküsimustes ära kasutada või lausa petta. Isegi vargused võivad sel aastal aset leida.

Teie tervis on kord parem, kord halvem. Aasta esimesel poolel on teil võimalik seda ise oluliselt parandada. Läbige tervisekontroll ja hakake rohkem mõtlema, kuidas oma tervist tugevdada, eriti, kui põete mõnd kroonilist haigust. Ilmselt muudate oma toitumisharjumusi ja ülikasulik oleks sel aastal tegeleda tervisespordiga, viibida võimalikult palju värskes õhus.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org