Oma kodus võite sel aastal mägesid paigast liigutada. Päris kindlasti oskate kodu hüvanguks midagi ilusat välja mõelda. Lisaks geniaalsetele ideedele on teil külluslikult head maitset ja disainerisilma. Isegi olemasoleva mööbli oskate osavalt ümber paigutada, nii et terve pere jääb uuendustega rahule. Läbisaamine pereliikmetega on hea ja võimalik, et sel aastal võtate üheskoos midagi huvitavat ette. Kõne alla võivad tulla reisid lapsepõlvemaale, samuti teile oluliste sündmustega seotud paikade külastamine.

Lastega saate läbi ülihästi. Kui nad on väikesed või ehk on teil juba lapselapsed, hoiate neid suurima heameelega. Kuni juuli keskpaigani saate oma teismeliste lastega suurepärase hingelise kontakti. Nad usaldavad teile oma pisimuresid ning te oskate olla neile heaks kuulajaks ja nõustajaks. Aasta teisel poolel on teil nende jaoks vähem aega.

Aasta esimesel poolel külastate palju teatrit, kontserte, muuseume ja teisi kultuuriüritusi. Teie elustiil on muutunud tervislikumaks, seepärast meeldib teil vaba aega veeta tervisespordiga tegeledes. Kui olete üksik, võite armuda või tekib teil mõni meeldiv salasuhe.

Teie suhted partneriga on veatud, kui mitte arvestada seda, et võite vajada rohkem hellust ja õrnust kui tavaliselt. Teile võib tunduda, et teie armuelu on muutunud üksluiseks, selles puudub kirg ja iha. Suurepärane aeg suhete romantilisemaks muutmiseks on august ja september, kasutage seda aega, mis on teile kui taevane kingitus.

Neptuun liigub terve aasta teie enda märgis, see võimendab Kaladele omaseid jooni – tundlikkust, intuitsiooni, loomingulisust, hoolivust, samas ka illusoorsust ja hajameelsust. Reaalsustaju kipub olema nõrgavõitu.

Nii mõnedki Kalad võivad sel aastal teha elus kannapöörde ja otsustavad pühenduda õpingutele, on selleks siis kõrgkooli astumine või osalemine kursustel. Kui see nii peaks juhtuma, võtate õpinguid väga tõsiselt, kõik ülejäänu jääb paratamatult tagaplaanile. Hea on see, et teate väga täpselt, mida te õppida tahate, mis on teie elu eesmärk. Kuigi uus algus võib mitmes mõttes kujuneda raskeks, tulete omadega toime. Toetagu teid teadmine, et raskusi ei pea te üksi kandma, teil on tublid poolehoidjad.

Igas eluvaldkonnas peaksite sel aastal olema väga seaduskuulekas, pisemgi kõrvalekalle seadusest toob endaga ebameeldivused kaela.

Teie töösuhted ja karjäärivõimalused on sel aastal segasevõitu. Kui olete kunstnik, muusik, näitleja, siis on olukord üsna lootusrikas, kuid argisemate ametite esindajatel saab rutiin segavaks faktoriks. Et aastaga kuidagiviisi toime tulla, usaldage oma sõpru ja kuulake nende arvamusi. Väga mõjukad sõbrad võivad aidata teil isegi karjääriredelil tõusta, kui te pakutud abi vastu võtate. On ka selliseid perioode, mil te võite küllaltki aktiivne olla, eriti 15. septembrist 17. detsembrini. Sel ajal olete väga hea organiseerija ja suhtekorraldaja. Mitmed soovid võivad just siis täituda – te võite saada ametikõrgendust, saada parema tööpakkumise, osutute valituks mõnesse mainekasse liitu.

Rahaga ei oska te sel aastal küll ringi käia. Väga tõenäoline, et seda võib äkki suures koguses sisse tulla ja kohe oskate te selle ka laiaks lüüa. Võimalik, et isegi võidate loteriis, kuid kasiinost hoidke küll eemale, sest piiri te ei oska pidada. Kui teil on kavatsus teha rahaga suuremaid operatsioone, midagi müüa või osta, siis ei maksaks omapäi küll tegutsema hakata. Hea, kui teil oleks mõni usaldusisik, kes hoiaks teie rahavoogudel silma peal. Kindlasti ei tohi see inimene olla Kalade märgi esindaja.

Tervis on teil igati hea. Kui teid kimbutavadki mõned haigused, siis sel aastal toimub neist paranemine kui imeväel, eriti aasta teisel poolel. Sel ajal annab igasugune ravi väga häid tulemusi. Ka loodusravist saate abi, taimeravi tugevdab hästi teie immuunsüsteemi.

Väike oht on toiduga liialdada, seetõttu vältige ülesöömist. Teie tervis paraneb veelgi, kui tegelete tervisespordiga. Väga soodsalt mõjuvad sel aastal massaažid ja veeprotseduurid.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org