Väga soojad suhted on teil sel aastal oma pereliikmete ja lähisugulastega. Varasemaga võrreldes kohtute palju tihedamini ning need kohtumised on soojad ja üksteist toetavad. Ühised ettevõtmised liidavad ka võõramaks jäänud sugulasi omavahel ning teil on selles oluline osa.

Koduste ja oma vanematega käib suhtlemine tõusude ja mõõnadega. Aeg-ajalt võite olla nende suhtes täiest ettearvamatu, samas näitate üles hoolivust ja arusaamist. Teie hinges valitsevad vastuolulised tunded, sest tahaksite oma kodus korraldada mitmeid muudatusi, kuid teie plaanid on segased ning teil on raskusi leida vaba raha oma ideede elluviimiseks.

Kui te vaevuksite teisi pereliikmeid kuulda võtma ning nende nõuannetega arvestama, võiksite oma kodu tundmatuseni muuta. Ilmselt väga originaalseks. Teis võib tekkida äkkmõte oma elukohta parema vastu vahetada, selles mõttes võidakse teile teha ootamatu pakkumine, millest on raske ära öelda. Enne otsustavat sammu mõelge rahulikult ja arutlege kodustega.

Teie suhted lähipartneriga on romantilised ja soojad. Leiate aega kahekesi olemiseks, olete tähelepanelik kõikide tema soovide suhtes. Eriti ilusad on teie suhted kuni poole juulini. Kui olete üksik, võib teie ellu tekkida ilus armastus, mis võib viia abieluni.

Pole välistatud, et just sel suvel otsustate oma kallimaga ette võtta puhkusereisi mõnda eksootilisse riiki.

Lõbustustest te sel aastal eriti ei hooli, pealegi pole teil selle jaoks eriti aegagi. Oma vaimu värskendamiseks ja väikeseks lõõgastumiseks piisab teile täielikult oma sugulaste-tuttavate ringist.

Võimalik, et just nüüd tekib teil soov õppida mõnd võõrkeelt, seda oskust võib vaja minna teie töös, eriti kui on tegemist mõne eksootilisema keelega. Loomingulistel töötajatel pole raskusi leida keeleõppeks vaba aega.

Aasta tervikuna tuleb töine, produktiivne ja edukas. Pluuto liigub endiselt teie märgis, tehes soodsa seisu Saturniga, kes teatavasti on struktuuride looja. Tunnete endas palju suuremat energiat kui varasematel aastatel. Olete enesekindel, riskijulge ning olenemata teie vanusest, saavutate kõik, mida elult ootate. Aasta soosib eriti selliseid tegemisi, mida te varem pole tihanud ette võtta. Väga võimalik, et sel aastal toetavad teid teie sõbrad, kes teid otsustaval hetkel julgustavad. Märgid näitavad, et leiate uusi sõpru, kes on teist vanemad ja elukogemuse võrra rikkamad. Teil on vabadus luua väga mitmes eluvaldkonnas täiesti uued struktuurid, olla teerajaja ja õpetaja. Kõige aktiivsem olete oma tegemistes oktoobri lõpust kuni detsembri alguseni.

Töös ja karjääris võite aasta jooksul palju saavutada, kui teete seda pühendunult ega tagane püstitatud eesmärgist. Kui teil on oma firma, juhite seda kindlakäeliselt nagu kapten laeva. Te teate täpselt, mil moel edu saavutada. Kui olete palgatööline, siis saate suurepäraselt läbi oma töökaaslastega. Nad peavad teist lugu, te olete autoriteet.

Teie teenistus on korralik, kui te just ei ole otseselt seotud suurte projektidega, mille puhul valitseb oht, et tasu töö eest võib arvele laekuda suvalisel ajal. Samas, raha ei olegi sel aastal teile esmajärgulise tähtsusega. Alates juulist kuni aasta lõpuni võib teie palk suureneda. Igal juhul on nimetatud periood soodne aeg ülemusega vestluseks töölepingu osas. Aasta teisel poolel võib ette tulla ka kinnisvaratehinguid ja seda isegi teenimise eesmärgil.

Teie tervis on igati suurepärane. Seda enam, kui te tegelete tervisespordiga ning olete mõnest kahjulikust harjumusest suutnud kas just täielikult loobuda, kuid seda oluliselt vähendada. Kui tervis annab endast märku, tasub igal juhul arstil lasta ennast üle vaadata. Mais-juunis hoiduge külmetumast, sest häälepaelad ja bronhid võivad olla just sel aastaajal tundlikumad kui südatalvel. Ärge unustage hambaarsti!© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org