Amburitel on oodata küllaltki tavapärast aastat. Oleneb teist endast, kuidas oskate sellesse värvi ja aktiivsust sisse põimida. Teie töös ja karjääris sujub kõik endistviisi. Väga võimalik, et otsite küll uusi väljakutseid, kuid erilisi võimalusi selleks pole antud. Kui olete ise aktiivne, siis kõige tõenäolisem aeg millegi uue otsimiseks on august-september. Üheks võimaluseks on ka ise töölt lahkuda, et elada pingevabalt. Pärast seda leiate endalegi ootamatult, et olete talitanud valesti ning hakkate paaniliselt otsima uut võimalust, et saada uuesti rakkesse.

Vabalt võite mõelda mõne uue eriala omandamisele või enesetäiendamisele praeguses firmas. Soodsaim aeg selleks on aasta algusest kuni juuli lõpuni. Kui te siiski lepite oma senise töökohaga, siis sellel perioodil tajute ka ise, et tippu jõudmiseni on teil veel piisavalt palju arenguruumi ning teid võidakse koguni edutada. Töökaaslastega läbisaamine on üksteisest lugupidav. Näidake üles mõistmist ja kannatlikku meelt, ärge võtke ette mõtlematuid samme.

Kui olete töötu, siis on aasta algus soodne aeg uue töökoha otsimisel. Võib juhtuda, et püsiv töökoht tekib ajutisest töösuhtest.

Teie rahaline seis on stabiilne, sest sel aastal oskate varasemast paremini oma rahaasju planeerida. Võite saada ootamatult suurema summa omanikuks alates oktoobri viimasest nädalast kuni detsembri 5. kuupäevani. Rahaõnn võib naeratada kas mõne preemia, palgakõrgenduse või loteriivõidu näol.

Aasta algusest kuni juuli keskpaigani võib teil tulla ette kinnisvaratehinguid. On need planeeritud või ootamatu loomuga, kulgevad need igal juhul sujuvalt ning toovad teile kasu. Õhus on ka päranduse saamise võimalus.

Siiski peaksite aasta vältel jälgima, et kõik teie arved ja maksud oleksid õigel ajal tasutud. Valitseb oht, et maksuametil tekib teie tegevuse vastu ebaterve huvi. Kõik on paremas korras, kui teie arveldamised on seadusega kooskõlas. Mingeid kõveraid teid ja slikerdamisi ei ole sel aastal mõistlik kasutada.

Tervis on teil sel aastal hea, kuid ärge seda proovile pange. Jälgige elementaarseid turvanõudeid, eriti kui tegelete mõne ekstreemse spordialaga. Oktoobris vältige külmetumist, märkamatult võite mõne viiruse külge saada või lööb välja mõni põletikuline protsess. Hoidke selga ja liigeseid, kusjuures oht endale liiga teha kehtib nii noortel kui eakamatel Amburitel.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org