Tegelikult on see paljuski teie võimaluste aasta, kuid te peate selleks tublisti pingutama, et eesmärgini jõuda. Suhtlemisel töökaaslastega on probleeme. Võite olla mässumeelne, kui mõni tööülesanne tundub teile mõttetuna. Peate oma käitumise kontrolli alla võtma, et mitte rikkuda oma töösuhteid. Kipute vahel võimatut nõudma, eriti, kui olete ülemus. Te küll ei tunnista seda endale, kuid teie käitumine on tihtipeale ettearvamatu.

Töös ja karjääris sujub üldjoontes kõik rahulikult ning sissekäidud rada pidi kuni poole juulini. Mingeid suuri muutusi pole ette näha. Lõpetate pooleliolevad tööd ning teie kohusetunnet hinnatakse. Alates poolest juulist tekib teil võimalus käivitada uus suur projekt, mida te varem pole mingitel põhjustel teha saanud. Tegu võib olla oma firma loomisega või ametialase tõusuga praeguses firmas. Kõik see, mida momendil alustate, jääb teie ellu pikaks ajaks. Suuri kasumeid pole kiirelt oodata, kuid samas on majandustegevus pidevalt kenas plussis.

Saturn liigub terve aasta teie märgis, see seab teile päris suured nõuded. Võimalik, et tunnete end pinge all olevat. Olenevalt teie natuurist, kuidas te oskate struktuuride loomise planeedi Saturni nõudmisi täita, kujuneb ka teie elu. Kahtlemata tunnete, et aasta on raske, eriti sel juhul, kui tõmbute endasse ega usalda oma intuitsiooni. Halvim variant oleks see, kui te kaotate usu iseendasse ning alahindate oma võimeid.

Teie rahaline seis on sel aastal igati rahuldav, muretsemiseks pole vähimatki põhjust. Kui teil siiski raha napib, siis hea võimalus lisaraha teenida avaneb septembris ja kestab kuni aasta lõpuni. Kui alustasite mõne uue tööga, siis nüüd võivad esimesed tulemused endast märku anda. Võite koguni preemiat saada või võidate arvestatava summa loteriiga.

Oma eraelus kipute olema liiga tõsine ja kriitiline, hea tuju ja lahke meel oleksid teid just nagu jäädavalt maha jätnud. Põhjuseks on see, et te ei oska tööd eraelust lahus hoida ja nii vaevletegi pideva süütunde all.

Sel aastal on teil hea kontakt ja läbisaamine oma lähemate sugulastega ja sõbrunete naabritega. Üksteise toetamine on teie jaoks lausa eluvajadus, heategevus on teie südameasi. Võimalik, et veedate üheskoos mõnusalt aega või organiseerite meeleolukaid pereüritusi.

Teie kodune elu on rahulik, saate kaasaga omavahel hästi läbi. Kontaktid vanematega on head. Suuri muudatusi te oma koduses keskkonnas ette ei võta. Aasta viimases kuus võib ette tulla nii vaidlusi kui ka riidusid, kuid õnneks need ei kesta kaua, kui suudate oma käitumist kontrolli all hoida.

Lastega on teil ülitugev side. Võimalik, et nad puistavad iga väiksema mure ja rõõmu korral teile südant. Te olete neile väga vajalik, teie soovitustega arvestatakse. Kui lapsed on veel väikesed, siis veedate meelsasti aega nendega koos mängides või midagi üheskoos meisterdades. Ärge unustage muinasjutte!

Sel aastal sisustate oma vaba aega peamiselt muusikat kuulates, kunstinäitustel käies või teatrit külastades. Ilmselt tajute, et sellise tõsise aasta juurde kuulub sedasorti lõdvestumine. Kaaslaseks võite võtta oma sõpru, lapsi, pereliikmeid. Kuid pole harvad need juhud, kus te päris üksi naudite ilusaid kunste.

Aasta esimesel poolel võib teil tekkida soov end täiendada või minna suisa mõnd uut eriala õppima. Võib juhtuda, et seoses õpingute või ka tööga on sel aastal mitmeid huvitavaid välisreise.

Oma elukaaslasega on suhted igati meeldivad, kuid mitte eriti aktiivsed. Sära ja romantikat oleks teie kahe ellu juurde vaja. Parim aeg on selleks südasuvi. Ehk võtate just siis aega puhkamiseks ning veedate romantilise kuu, käsi käes ja süda südames. Kindlasti vajate te mõlemad pingete maandamist ja suhte värskendamist.

Teie tervis on muutlik, eriti siis, kui te endale tööga liiga teete. Võib esineda peavalusid, vereringehäireid. Kui tervis streigib, võiksite ette võtta arstliku kontrolli. Käige regulaarselt hambaarsti juures.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org