Kui olete kavatsenud sel aastal õppima asuda või ennast mõnel kursusel täiendada, siis selleks on parimad ajad mais, juunis ja juulis.

Olemasolevates suhetes on veidi mahedamad ajad aprillis ja mais, sel ajal võtke südameasjaks abielu päästa ning klaarige oma arved rahulikult. Ehk leiate endalegi üllatuslikult, et armastate endiselt teineteist. Uste paugutamise ja riidlemisega ei jõua te kuskile ning sel aastal ei ole küll õige aeg toimivat kooselu katkestada.

Muide, üheks riiu põhjuseks võivad olla ka rahaasjad ja ega armukadeduski suhteid paranda.

Kodune elu on üldiselt rahuldav. Koduste ja vanematega suhtlete regulaarselt, läbisaamine on igati hea. Lastega oskate hästi läbi saada ning ei piira nende tegemisi ega vabadust pühenduda oma hobidele, eriti kui nad on täisealised.

Samas võib teil ette tulla kinnisvara ostu ja müüki, need tehingud sujuvad tõrgeteta ja teie kasuks. Väga võimalik, et ostate uue või vahetate olemasoleva kodu teise vastu.

Võimalikult palju aega veedate kodus ja selle hubasemaks muutmiseks. Kui teil on aed, siis on see kindlasti ilus ja aina ilusamaks see teie kätetööna muutub.

Suhtlemisel olete sel aastal aktiivne, ent sõltumatu. Sõpradega veedate ohtralt vaba aega, võimalik, et loote kontaktid mõne uue ja huvitava inimesega, seda eriti aasta teisel poolel. Abistate üksteist ning üheskoos võtate ette huvitavaid üritusi ja reise. Uus sõber võib olla ka vastassoost ja vanuselt teist erinev.

Kõige suuremaks probleemiks sel aastal on suhted elukaaslasega. Teie omavahelist läbisaamist võib võrrelda Ameerika mägedega. Iial ei või teada, mille pärast tekib vaidlus või riid. Käitute ise tihtipeale mõtlematult, õhutades sellega tüli. Leppimised vahelduvad tülide ja solvumistega, väsitav kassi-hiiremäng kestab terve aasta.

Kui sel aastal tabab teid suur armumine ja teis tekib soov abielluda, peaksite võtma mõtlemisaega, liiati kui teie kuum tunne sai alguse saatuslikul kohtumisel ja südamete sulamine toimus hetkega. Praegune partner võib osutuda väga erinevaks kõikidest eelmistest silmarõõmudest.

Teil on oodata kirevat ja sündmusterohket aastat. Tööl ja karjääris sujub kõik kenasti. Olete oma eluga rahul. Võimalik, et saate koguni palgakõrgendust. Ülemustega on suhted head. Kui olete ise juht, siis hoolitsete oma alluvate heaolu eest. Kuni 17. juulini on eriti hea aeg eneseteostuseks ja karjääri tegemiseks, aga ka töö otsimiseks ning kui vaja, ka vahetamiseks.

Lisaks muule on suhted töökaaslastega igati soojad ja sõbralikud. Võite loota ka tõusu ametiredelil. Aasta teine pool sujub rahulikumalt, kuid suuremaid muudatusi ei toimu. Võimalik, et ees ootavad tööalased lähetused, koolitused.

Raha pärast kipute liigselt muretsema. Teile võib südamevalu tekitada pangalaen või olete kulutanud rohkem, kui oleksite tahtnud. Liigne mõtlemine raha peale ei tule kasuks, sest see tekitab masendust ja süütunnet. Tegelikult otseseks muretsemiseks põhjust pole, sest ka sel juhul, kui raha ei laeku teie pangakontole nii palju kui teie seda ideaalis sooviksite, on teil siiski stabiilne ja arvestatav igakuine sissetulek.

Tervis on veidi muutlik, olete nakkustele vastuvõtlikum kui tavaliselt. Kipute ka endale hädasid külge mõtlema, kui kuskilt valutab veidi. Samas, kui teil on tõesti mõni kaebus, võib see osutuda raskesti diagnoositavaks ning alati ei pruugigi rasket tõbe olla. Arvestada tuleb ka sellega, et sel aastal olete uutele ravimitele tundlikum ja võib esineda allergiat. Medikamentidega ei maksa omapäi eksperimenteerida. Iga uue ravimi puhul paluge arstil teha tundlikkuse test.

 

 © Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org