Tähtsaim on tänavu teile teie kodu ja suhted kodustega, sealhulgas vanematega. Olete kohusetundlik, abistate üksteist kus vaja, annate head nõu, kuigi eriti hingelised need koos veedetud hetked pole. Kaldute rohkem praktilisusele ja asjalikkusele.

Võimalik, et juba eelmisel aastal hakkasite oma kodus muudatusi tegema ja nüüd jätkate alustatut veelgi põhjalikumalt. Kas võtate ette suurema remondi, uuendate mööblit, teete mõne juurdeehituse, kujundate oma koduaeda.

Nii mõnigi Lõvi võib alustada suisa uue maja ehitamist. Kulutate oma elutingimuste parandamiseks palju energiat ja raha, kuid tunnete sellest ka suurt rahuldust. Kui olete mees,          püüate võimalikult palju oma kätega teha. Naine-Lõvi seevastu kujundab iluaeda või siseruume. Hea on see, et te oskate sel aastal võimalikult väikeste kulutustega kõik vajaminevad tööd ära teha.

Suhted partneriga on rahulikud ja kulgevad üksmeeles. Võimalik, et tegelete mõlemad oma lemmikhobidega ning ei püüagi teineteise vabadusi mingil moel piirata. Võite isegi eraldi seltskonnas viibida, sest mitte kõiges ei kattu teie huvid.

Koos tegutsete ja arutlete aktuaalsetel teemadel jaanuarist kuni aprilli esimese nädalani. Siis tekib teil tahtmine midagi ühiselt ette võtta ja oma elus muuta. Suhtlete rohkem mõne teise pere või sõpradega. Ainuke aeg aasta jooksul, kus kipute omavahel vaidlema ning isegi tülitsema, on detsember.

Suhted lastega on igati meeldivad ja vabad. Te ei sekku liialt nende tegemistesse. Veidi pingeid võib ette tulla septembri teisel poolel ja oktoobris. Tore on see, et suurte ehitamiste kõrval leiate aega ka suhtlemiseks, sõpradega pidude pidamiseks, tervisespordiga tegelemiseks ja võtta osa kultuuriüritustest.

 Töös ja karjääris suuri muudatusi ei ole oodata. Olete kohusetundlik, täpne oma ametis. Kuna tööd on palju, vajate regulaarseid puhkehetki, et endale lubada midagi mõnusat.

Veidi rohkem siblimist ja värskeid töiseid tuuli on oodata aprilli lõpust kuni juuni lõpuni. Selle aja möödudes võiks ehk planeerida puhkuse ja ette võtta üks ilus reis.

Ka rahalised seisud on stabiilsed. Te ei kipu liiga palju kulutama, kuid samas ei jäta end millestki ka ilma. Kui tekib vajadus raha juurde teenida, siis selleks on head ajad augusti teine pool ja september. Võimalik, et keegi pakub teile sel ajal mõne lisatöö, mis teid ka igati rahuldab. Kui teil peaks sel aastal ette tulema mõni kinnisvaratehing, võtke nõuandja, ise ei pruugi te kõike õigesti hinnata, eelkõige tuleks vältida pärandustülisid.

Ka tervis ei vea teid alt. Olete optimistlik ning nii mõnestki väiksemast hädast saate jagu oma mõtlemise ja tahtejõuga. Veidike vastuvõtlikum olete põletikulistele protsessidele ja külmetustele oktoobri lõpust kuni detsembri alguseni. Vältige ka raskeid füüsilisi pingutusi, teie selg võib tunda anda, ka traumade ohtu ei maksa alahinnata.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org