Vähkidel tuleb küllaltki raske aasta. Kui põrkute kokku esimeste probleemidega, siis ehk oleks õige aeg pöörduda mõne astroloogi poole, et koostada isiklik horoskoop, mis abistab teid nõuannetega, kuidas peaksite toimima keerulistes olukordades.

Partneriga on teie suhted igati normaalsed, kui mitte arvestada väikesi erimeelsusi, mis paratamatult käivad elu juurde. Võimalik, et leiate oma kallimaga võimaluse hakata mõnd ühisprojekti vedama, eriti kui olete keskealine. Kuni augusti keskpaigani on teie armuelu eriti soe ja romantiline. Omavahelisi ütlemisi ja pingeid võib ette tulla oktoobrikuu laupäevadel ja detsembri esimesel nädalal. Olete ka ise liialt emotsionaalne ja kohati näitate välja armukadedust, enamasti küll ilma igasuguse põhjuseta.

Lõbustustest ja seltskonnast te sel aastal ei ole eriti huvitatud. Pigem tahate omaette olla ning mõelda elu üle järele. Võimalik, et suhtlete sel aastal meeleldi endast märksa vanemate inimestega, ammutades nende elukogemusi. Muutke pisut oma eluviisi, sest päris urgu tõmbumine ei ole õige moodus oma aastat huvitavamaks elada. Kui teid ikka seltskonda kutsutakse, minge ja nautige seda võimalust. Ka erinevad kultuuriüritused ja reisimised avardavad teie silmaringi. Kindlasti loete sel aastal varasemast rohkem, otsekui püüdes tasa teha vahepeal kaotatut. Võite otsustada pühenduda just nüüd oma keha treenimisele suuremat tähelepanu.

Lastega suhtlete just nii palju, kui hädapärast vaja. Samas olete kogu aeg mures nende ettevõtmiste pärast. Kipute lapsevanemana olema liiga range ja maha tegema nii mõnegi nende kavatsuse ja ettevõtmise. Usaldage oma lapsi, nad on oma vanemaid väärt. Andke neile rohkem vabadust ise otsustada ning pidage lugu nende tõekspidamistest. Vastasel korral võite kaotada nendega usaldusliku läbisaamise. Kui jätkate ülikriitilisel lainel, valitseb oht, et teie suhted pingestuvad veelgi ning nad hakkavad vältima teiega kohtumisi.

Eriliselt suured muutused on teie töös ja karjääris. Kõik, mis selles liinis saab teie elu segi paisata, sajab kaela ootamatult ning te olete võimetu otsustama, mis edasi teha. Võimalik, et mingi tõsise põhjuseta vahetate töökohta. Teie puhul sel aastal on see ehk isegi hea. Mõtisklege, ehk ongi vana ametikoht hakanud piirama teie võimalusi ja arengut. Võimalik, et Uraani seis puhastab teie senist elu uuteks võimalusteks ning tõstab ärivaistu. Olete ehk isegi mõelnud uuele ametialasele väljundile, kuid ei ole tihanud ise selles suunas liikuma hakata. Arvestage, et uue töökoha otsingul ei pruugi esimesel katsel kõik õnnestuda, kuid mõne aja möödudes õnnestub teil saada endale selline töökoht, millest unistaksid paljud.

Parema tulemuse nimel tuleb teil end erialaselt täiendada, välistatud pole ka hoopis uue eriala omandamine. Elu pakub teile väljakutseid ning teil pole vähimatki põhjust neist kõrvale hoiduda. Peaasi, et te ei lööks endas kõhklema kõigi nende ootamatute katsumuste ees. On üsna tõenäoline, et ootamatult võite saada mõne uue ja huvitava pakkumise. Ükskõik kui võimatuna see teile ka ei tunduks, kaaluge igal juhul positiivset vastust. Häid tööpakkumisi on oodata aprillis või mais.

Oma rahalise seisuga võite sel aastal igati rahul olla. Kindlasti on teil hädapärased säästud, et mõnda aega toime tulla ka sel juhul, kui teenistuses tuleb vahe sisse. Vähina saate suurepäraselt raha säästmisega hakkama. Seda enam, et Jupiter, külluse planeet, liigub teie rahasektoris poolest juulist kuni aasta lõpuni, mis kahtlemata toob teile raha sisse, seda mitmel erineval moel. Isegi loteriivõit pole välistatud, võimalik on ka soliidse lisaraha teenimine. Teie puhul ei kehti hoiatus, et mõtlematult kulutada ei maksa – igal juhul oskate raha hoida, te olete loomult koguja.

Tervis on teil igati hea, kuid ärge pange seda mõtlematusega proovile. Iseenda suhtes peaksite jälgiv olema septembri teisest poolest kuni oktoobri lõpuni. Hoiduge külmetamisest ja suurte raskuste tõstmisest, võite saada mõne trauma. Ka sportides tasub vältida liigseid riske.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org