Sel aastal pöörate oma kodule ja läbisaamisele vanematega suurt rõhku, eriti juuli keskpaigani. Võimalik on ka elukoha vahetus. Kodustega on suhted soojad ja igati head.

Alates juuli teisest poolest muutute avatumaks, seltskondlikumaks, pühendute rohkem oma lastele ning olete siiralt huvitatud nende valikutest, kui nad on juba piisavalt suured. Ka muudest seltskondlikest üritustest võtate aktiivsemalt osa. Ehk hakkate tõsisemalt tegelema spordiga.

Töös ja karjääris ootab teid küllaltki keeruline aasta, sest Uraani paiknemine Jäära märgis teeb teid ennast rahutuks. Võimalik, et olete praegusest tööst tüdinenud, kuna teie ambitsioonikus on kasvanud. Samas ei pruugi tööotsingud vilja kanda, sest te ei oska päris reaalselt hinnata uue ametikoha hüvesid ega puudusi. Üsna tõenäoliselt võib teile aga tulla soodne pakkumine mõne kõrgemal positsioonil oleva inimese poolt. Siiski peate ka sel juhul ettepanekut tõsiselt kaaluma, kuna valitseb oht, et teist saab vaid ettur poliitilisel malelaual.

Mõistlik oleks sel aastal praegusele tööandjale truuks jääda, kui see vähegi võimalik on. Töökaaslastega on suhted igati normaalsed. Tõsi, kui olete juhtumisi juhtivtöötaja, võite teha oma firmas suuri muudatusi ning need võivad igati soodustada ettevõtte äritegevust.

Kui töökoha vahetus on paratamatu, eelneb sellele mõningane pingutus täiendõppe või kursuste näol. Mis aga puudutab õppimist, siis paljud Jäärad, olenemata nende vanusest, on väga õpihimulised. Ehk õpite hoopis juurde uue eriala, seejuures õpingute alustamiseks on parim aeg septembrist kuni aasta lõpuni.

Isegi sel juhul, kui teie töös ei ole muudatusi ette näha, ihkate siiski oma ellu midagi          uut ja huvitavat. Hall ja rutiinne elu väsitab teid. Teid võib innustada sportimine, mõne uue hobiga tegelemine. Võimalik, et aasta jooksul uueneb teie sõpruskond. Olete otsija ning kõik uus teie ümber võlub teid.

Aasta jooksul võib teil tekkida võimalus tõsisemalt tegeleda kinnisvaraga, seda kas juurde soetada või olemasolevat hea hinnaga maha müüa. Ärilisi tehinguid sooritades mõtlete õnneks kõik eelnevalt läbi, nii et dokumentide vormistamisel ei tule ebameeldivaid üllatusi.

Vägagi reaalne on päranduse saamine mõnelt meesisikult.

Rahaline seis aasta jooksul on küllaltki stabiilne. Mais ja juunis olete nutikas lisaraha tekitamisel, ühe võimalusena pakub seda tasuv lisatöö. Võimalik, et saate ka palgakõrgendust. Laenudest peaksite sel aastal eemale hoidma.

Välisreise sel aastal ei ole kuigi palju ja enamasti on need tööreisid. Kõige tõenäosem on reisida aasta viimases kuus. Aasta vältel peate olema igas eluvaldkonnas seaduskuulekas, ühtegi kahtlase taustaga tehingut ei tohi te ette võtta.

Teie läbisaamine kaaslastega on küllaltki pingeline kuni juuli lõpuni, on need siis töösuhted või eraelu. Eriti oma abikaasaga suhtlemisel peaksite eelkõige ennast kontrollima, sest tülid võivad tulla armukadedusest, teravuste ütlemistest või raha pinnal. Alates augustist muutuvad suhted paremaks ning seepärast ei maksa kiireid ja samas mõtlematuid otsuseid teha.

Kui olete üksik, võite leida sügiskuudel endale meeldiva kaaslase. Sel ajal võib alata ka uus töösuhe.

Tervis on hea. Pigem võib teile muret teha mõne sugulase tervis ja võimalik, et aasta jooksul peate kedagi neist haiglas külastama. Poolest aastast kuni septembrini vältige külmetamist. Pingelisel eluperioodil võib esineda seedehäireid.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org