Sel aastal võite julgelt oma muredega pöörduda sõprade poole. Tõenäoliselt abistate üksteist meelsasti, seda eriti jaanuaris, märtsis ja aprillis. Olge valmis kohtuma ka uue sõbraga, saatus sillutab teile selleks teed.

Teie abielus on sel aastal jaheduse aeg. Tunnete, et pereelu tüütab teid oma kohustustega ja sellest ka tunnete külmumine. Olete partneri suhtes kriitiline, tusatsete ning teie tuju pole just kiita. Ilmselge, et mossitav kaasa võib ka teie teisepoole kannatuse lõpuks viimse piirini viia. Tõsi, olete ka enda suhtes kriitiline, kuid selline üksteisest kaugenemine võib viia isegi abielu katkemiseni. Ehk vajate päästerõngana koguni asjaliku abielunõustaja abi. Üheks võimaluseks on aeg maha võtta ja omavahel probleemid selgeks rääkida, mõistlik on seda teha kas oktoobris või novembris. Võimalik, et üheks lahkhelide ja kriisiolukordade põhjuseks on rahateemad. Sel aastal ei oleks siiski mõistlik kooselu lahutada, sest tekkinud lahkhelid hajuvad nagunii – paljud neist on tingitud tööväsimusest.

Oma kodule, kodustele ja vanematele pühendute poolest juulist kuni aasta lõpuni. Võimalik, et tekib soov midagi ümber kujundada, ehitada, kaunimaks muuta. Sel ajal naudite kodus viibimist ja ka sõprade võõrustamist. Lastega tegelete piisavalt palju ning nende edusammud rõõmustavad teid.

Töös ja karjääris on aasta suhteliselt rahulik ja muutusteta. Te võite küll aeg-ajalt olla tüdinenud igapäeva rutiinsetest ülesannetest, kuid teie kohusetunne ei lase teil midagi olulist tegemata jätta. Aasta jooksul tekib teil korduvalt väärt ideid, mis oleksid teile isiklikus plaanis ja ka firmale tulutõotavad, kuid kahjuks nende elluviimisel põrkute takistustele. Kas ei pöörata teie väärt mõtetele piisavat tähelepanu või keegi töötab teile suisa vastu. Ainuke soodne aeg nende eest võidelda on juuli lõpust kuni poole septembrini.

Ka tööalased suhted on pigem pingelised kui sõbralikud. Kui teil siiski tekib soov oma töös või karjääris midagi muuta, siis on sel aastal soodne võimalus õpinguid kas alustada või neid jätkata. Uisapäisa te seda ei tee ning teate väga täpselt, millise koolituse või eriala kasuks otsustada. Õpingud kulgevad edukalt, sest võtate asja täie tõsiduse ja kohusetundega.

Teie rahaline seis on aasta jooksul igati soodne. Eriti head ajad lisaraha teenimiseks on mai ja juuni keskpaik kuni poole juulini. Väga võimalik, et ka mõne hobiga tegelemine hakkab teile raha sisse tooma – kirjutamine, fotograafia, arvutitöö.

Augustis tekib teis soov lõbutseda, käia kultuuriüritustel, reisida. Ka väike flirt ja armumäng kuuluvad asja juurde. Kui olete juhtumisi üksik, võite sel aastal eriti nendel kuudel sügavalt armuda. Nii mõnegi Sõnni peresse on tänavu oodata järelkasvu.

Teie tervis on hea, kui mitte arvestada mõningaid külmetushaigusi ja füüsilisest väsimusest tingitud kaelavalusid. Kuni juuli lõpuni ei tohiks ette võtta riskantseid töid, ka sportimisel tasub jälgida elementaarseid turvanõudeid, oht ennast vigastada on tavalisest kõrgem. Ka mõni ammune krooniline tõbi võib üle pika aja endast tunda anda. Sel juhul oleks mõistlik teha korralik arstlik kontroll.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org