Teie kodune elu kulgeb sel aastal ilma suuremate muudatusteta. Kodustega suhtlemine on pingevaba ja sundimatu. Eriti suuri ümberkorraldusi te oma majapidamises ette ei võta. Loomulikult võivad ette tulla pisiremondi vajadused, kuid sellega saate sujuvalt hakkama.

Kinnisvaratehinguteks pole aasta soodne, sest võib esile kerkida ootamatuid takistusi või satute teile mittesobiva objekti otsa. Nii et vaevalt te sel aastal uut kodu muretsema hakkate.

Suhted abikaasaga kipuvad sel aastal olema veidi segasevõitu. Te nagu ei saaks teineteisest õigesti aru. Esineb väikseid valesid ja rääkimata jätmisi. Samas te mõlemad vajate rohkem kui kunagi varem hellust, õrnust ja romantikat, kuid te ei oska või ei taha seda välja näidata. Õnnetuseks ei kipu te tekkinud probleeme omavahel arutama. Kui soovite, et teie kooselu aktiivsemaks ja säravamaks muutuks, peaksite partneri suhtes olema avatum ja hoolivust üles näitama. Parim aeg armuliine tugevdada on veebruari teises pooles, märtsi lõpus ja aprillis.

Teie aasta kujuneb kiireks ja tegusaks, kui te ise kaasa aitate ja oma aega oskuslikult planeerite ning suudate õigeid otsuseid teha. Teie töö ja karjäär on muudatusterohke. Võimalik, et vahetate töökohta või olete sunnitud seda tegema. On ka perioode, kus olude tõttu olete lausa töötu. Neitsile omaselt hakkate kohe muretsema ning võite vastu võtta esimese pakkumise, mis tõotab teile teenistust. Peate siiski tõsisemalt kaaluma teisigi võimalusi, mis teie jaoks see kõige õigem on. Kui olete firma juht, siis ei oleks liigne kasutada mõne eksperdi abi. Ka teie puhul on võimalus midagi uut juurde õppida, olenemata teie enda vanusest.

Töö otsimiseks ja ka vahetamiseks on kõige soodsamad ajad alates 7. maist kuni mai lõpuni ning 17. juunist 13. juulini. Aasta algusest kuni juuli lõpuni olete ise üliaktiivne teenistuse otsimisel ning võimalik, et sel ajal avaneb ka soodne võimalus ametisse saada.

Sel aastal tekib teil soov rohkem end kultuuriliselt harida, võtate osa kõikvõimalikest üritustest, mis teie silmaringi avardavad. Eriti aktiivne olete 5. märtsini ja oktoobri teisest poolest kuni aasta lõpuni.

Kuni juulikuuni on väga suureks toeks ja abiks teie sõbrad. Usaldage neid ja suhelge nendega tihedamini. Vajadusel abistate neidki. Üsna tõenäoline, et mõnega neist alustate ühist projekti või suundute välisreisile.

Raha võib jõuda teieni ka ringiga, partneri kaudu, see laseb teil rahulikult ära elada. Väljaminekud tuleks sel ajal kontrolli alla võtta. Kuna teenimise võimalused on hüplikud, siis loomulikult olete aasta teisel poolel mures oma sissetulekute pärast. Samas oskate ka säästa ja te ei tee liigseid kulutusi. Hakkama saate igal juhul. Võimalik, et lisateenimise võimalus kukub teile sülle hetkel, kui olete igasuguse lootuse kaotanud, see võib juhtuda septembrist kuni novembrini. Aeg-ajalt võiksite kätt proovida loteriis.

Tervis on terve aasta vältel stabiilne, kui mitte arvestada närvilisusest tingitud lühiajalisi seedehäireid.

Kui peaksite sellel aastal armuma, võib sellel olla saatuslik tähendus. Võimalikud on ka mõned kõrgelennulised flirtimised, mis toidavad teie hinge.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org