Sel aastal on esikohal teie suhted sõpradega. Võimalik, et leiate uusi ja huvitavaid sõpru, kes teid paljus toetavad ning teile õiged suunad kätte näitavad. Võib juhtuda, et nende kaudu leiate üllatuslikult ka mõne huvitava ja tasuva töö. Tänu sõpradele vabanete pingetest ja muutute tasakaalukamaks. Veedate üheskoos sisukalt aega ning pole sugugi välistatud ühise rühmituse loomine või mõne heategevusühinguga liitumine. Võimalik, et sellega seoses on ka välisreise eksootilistesse paikadesse. Soodsaid pakkumisi reisimiseks võib tulla juba jaanuari teisel poolel, märtsis ja aprilli esimeses kolmandikus.

Juulist kuni aasta lõpuni annab õnneplaneet Jupiter teile soovi oma kodus nokitseda, seda kaunimaks muuta. Ehk soetate isegi uue kodu. Veedate palju aega oma kodu kaunistamise või uue kodu loomisega. Kindlasti tunnete suurt naudingut ka aiatöödest, aia rajamisest või ka kujundamisest. Kodustega läbisaamine on suurepärane. Ehk abistate oma vanemaid ja nemad teid.

Oma lastele pühendate kõige enam aega septembris, oktoobris ja novembris. Suhted abikaasaga on sel aastal igati head, võimalik, et veedate romantilisi hetki või teete meeleolukaid väljasõite loodusesse. Ühiselt veedetud kõrghetked jäävad ajavahemikku 15. november – detsember. Ehk sõidate koguni soojale maale, et suve pikendada.

Kaksikutele on see aasta töös ja karjääris väga keeruline ja kohati isegi raske. Kui olete loominguline töötaja, võib aasta ehk pisut sujuvam olla, kuid kui olete kontoritöötaja, arvuti- või mis tahes muu konkreetse töö esindaja, on aasta probleemiderohke.

Asi on nimelt selles, et te olete oma töös hajameelne, raske on keskenduda millelegi konkreetsele, kohusetunne on nõrgavõitu, tüdinete ja väsite kergesti. Olukorra teeb keerukamaks seegi, et esineb möödarääkimisi ning nii mõnigi töö saab tehtud vigadega või hoopis valesti. Valitseb oht, et ülemused leiavad, et teie töökoha võib kaotada. Ka töökaaslastega on suhted pingelised või jahedad. Te ei võta osa ühistest ettevõtmistest, kapseldute liialt endasse või tunnete isiklikult puudutatuna iga pisemagi kriitilise ütluse peale. Väga võimalik, et lahkute ise töölt, kuid arvestama peate sellega, et uue töökoha leidmine sellel aastal kujuneb üsna raskeks.

Veidi realistlikum olete veebruari esimesel poolel, märtsi lõpus, aprillist kuni mai alguseni. Kui teil on soovi, saate sellel ajal üht-teist olulist heastada ning suhteid töökaaslastega parandada. Ka uue koha otsimiseks on need ajad soodsad.

Raha pärast muretsete liialt, kuigi mingit tõsisemat puudust teil selles suhtes pole.         

Kuni 16. juulini liigub Jupiter teie rahasektoris, nii et raha vähesuse üle kurtmine oleks kurjast. Mõistlik oleks hoiduda üleliigsest kulutamisest, kuid sellegipoolest suudate te raha isegi kõrvale panna. Eriti soodne aeg rahaseisu parandamiseks on juuni esimesed nädalad ja alates 16. juulist kuni 1. augustini. Sel ajal võite saada mõne preemia või autasu osaliseks, võimalik on koguni lotovõit.

Suuremat tähelepanu peaksite pöörama oma tervisele. Võimalik, et väsimusest või millestki muust annavad tunda mõned vanad terviseprobleemid, mis sedapuhku vajavad tõhusat arstlikku kontrolli. Kui olete vanemas eas, pöörake tähelepanu oma luudele ja liigestele. Vältige rasket füüsilist koormust, kuid mõõdukas sportimine tuleb ainult kasuks.

Kui tekib uuem terviseprobleem, ravige see kindlasti korralikult välja, olgu või tegemist tühise külmetushaigusega, iga asi kipub krooniliseks muutuma.

Samas on oht muretseda tervise pärast üleliia, midagi tõsist ei pruugi ollagi, kipute paljut ette kujutama. Ehk teeb teile hoopis muret teie vanemate tervis? Mõnda Kaksikute esindajat võib ehk kimbutada depressioon, kuid toetuge oma kodustele ja sõpradele ning te ei vajagi rahusteid.© Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org