Armastusesaal toob Eestis esimesena teile TASUTA võimaluse müstilise tarot kaartide põhjal ennustuse.
Taro tekke kohta on olemas palju versioone.Väidetakse, et kaardid on igivanad ja pärinevad Indiast, Marokost või Egiptusest ning on pikki aastatuhandeid kaunistanud püramiidide sisemust. Kuid kindel on see, et taro kaartide ladumine on tänapäeval väga populaarne, ning meie pakume teile sellest võimsast ennustussüsteemist osa saada.
Allpool on siis mõned kaardipanemis viisid, mis annavad teile võimalikke vastuseid erinevate eluetappide kohta.Enne JAGA JA LOE nupule vajutamist mõelge kindlasti küsimusele mõttega, et saada vastus, millest te ka ise aru saate.
Kindlasti ei ole mõtekas ühte ennustust sama asja kohta tihti korrata, kuna siis hakkavad kaardid valetama.Inimese enda alateadvus ootab juba midagi teist ning kaardid räägivadki talle sellest situatsioonist või olukorrast, mida su alateadvus nõuab/teada soovib.
Antud teenus ja selle kasutamine toimub "nagu on" põhimõttel. Armastusesaal ei vastuta mingit moodi siin saadud info eest ning tagajärgede eest, mis teenuse kasutamisest/mittekasutamisest tuleneb.

Armastusesaal järgib kõiki kaardipanemisviiside alustalasid. Ei ole mingit vahet, kas kaarti laob sulle nn professionaalne kaardiladuja või arvuti. Kaardid tulevad just sellised nagu nad tulevad antud hetkel, kes iganes neid ei laoks. Tähtis on lahtimõtestamine.
Täiendame ka süsteemi, lisades uusi kaardipanemisviise juurde.

 

Keldi rist 
Populaarseim kaardipanemisviis, mis sobib hästi universaalselt kõikidele küsimustele.Kui sa ei tea millist kaardipanemisviisi kasutada siis selle ladumisviisiga saad alati vastuse.Tüüpilised küsimused: Kuidas areneb mu kavatsus? Kuidas läheb edasi? jne. Enne jaga nupule vajutamist keskenduge küsimusele.

 

Suhteoraakel
Siin saad sa teada oma suhte kohta. Mida mõtled sina ja mida mõtleb tema.Samuti võid ka uurida, mis suhe tuleks sul, mingi inimesega.Enne jaga nupule vajutamist mõtle sügavalt vastavale inimesele ja suhtele teist.  
 
 

Unenägu
Siin saad sa vastuse oma unenägudele. Mõtle oma konkreetse unenäo peale ja vajuta jaga nupule

Astroloogia  
See ladumisviis annab sulle ülevaate edastistest tendentsidest. Iga kaart tähistab ühte astroloogilist maja ning näitab selle tugevaid ja nõrku külgi. Siin sa ei pea küsimust välja mõtlema 
 
Tähed
Siin saad sa esitada väga konkreetset küsimust. Enne jaga nupule vajutamis mõtle pingsalt küsimusele .
tähed

 © Armastusesaal® 2017 - KONTAKT: info@armastusesaal.org